BIZNES Gospodarka

Dni Ziemi Juchnowieckiej ze wsparciem TIS Group

Data publikacji: 2017-06-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dni Ziemi Juchnowieckiej ze wsparciem TIS Group
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Już w najbliższą sobotę ruszają Dni Ziemi Juchnowieckiej. Przez kolejnych 8 dni na uczestników obchodów czekać będzie szereg różnorodnych atrakcji.

Dni Ziemi Juchnowieckiej ze wsparciem TIS Group BIZNES, Gospodarka - Już w najbliższą sobotę ruszają Dni Ziemi Juchnowieckiej. Przez kolejnych 8 dni na uczestników obchodów czekać będzie szereg różnorodnych atrakcji.

Już w najbliższą sobotę ruszają Dni Ziemi Juchnowieckiej. Przez kolejnych 8 dni na uczestników obchodów czekać będzie szereg różnorodnych atrakcji. Wśród wielu propozycji w programie wydarzenia znalazł się chociażby jedyny w swoim rodzaju turniej piłkarski. Co ciekawe, wezmą w nim udział również przedstawiciele firmy TIS Group – sponsora imprezy.

 

Obchody święta gminy Juchnowiec Kościelny to wydarzenie, które co roku przyciąga wielu gości niemal z całego regionu. I nie ma w tym niczego dziwnego – w programie zwykle znaleźć można mnóstwo atrakcji dla każdego.

Nie inaczej będzie i w tym roku. Dni Ziemi Juchnowieckiej rozpoczną się już w sobotę 1. lipca od tradycyjnej, Pieszej Pielgrzymki Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu. Po części religijnej odbędzie się zaś Spartakiada Sołecka o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny, a po niej – koncert muzyczny.

Kolejne dni wyglądają nie mniej ciekawie. Niedziela upłynie pod znakiem odpustu ze straganami na wzór XVI-XVII-wiecznych jarmarków prowadzonych w Juchnowcu.

Poniedziałek zarezerwowany został dla wędkarzy, którzy rywalizować będą w zawodach w Koplanach „O Złotą Rybkę Juchnowiecką”. We wtorek zaś wszystkich uczestników obchodów czekać będzie objazdowa wycieczka po najciekawszych historycznie miejscach w gminie.

Prawdziwe emocje rozpoczną się jednak w środę 5. lipca. W tym dniu odbędzie się bowiem jedyny w swoim rodzaju turniej piłkarski! W Brończanach zmierzą się ze sobą m. in. Drużyna Wójta, reprezentacja gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej, Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan „Brończany Razem”, a także… zespół partnerów i przyjaciół gminy Juchnowiec Kościelny, w skład którego wejdą przedstawiciele firmy TIS Group, podlaskiego producenta kotłów CO, będącego sponsorem wydarzenia.

– Zawsze chętnie uczestniczymy w tego typu spotkaniach lokalnych społeczności. Wspólna zabawa przy okazji święta gminy to coś, bez czego trudno wyobrazić sobie integrację mieszkańców. Stąd nasza decyzja o wzięciu udziału w obchodach – tym bardziej, że bardzo dobrze wspominamy udział w ubiegłorocznym Biegu Konopielki – wyjaśnia Maciej Okuła z firmy TIS Group.

– Szczególnie cieszymy się z możliwości spróbowania swoich sił w turnieju piłkarskim. Nie ma chyba w naszym zespole nikogo, kto na co dzień nie pasjonowałby się futbolem, wystawienie drużyny to zatem dla nas bardzo duża frajda – dodaje przedstawiciel TISu.

Kolejne dwa dni świętowania będą nieco spokojniejsze. Na czwartek zaplanowano bowiem warsztaty petanque i piknik rodzinny, a na piątek – wieczór autorski połączonym ze wznowieniem wydania książki księdza Stanisława Niewińskiego o historii Ziemi Juchnowieckiej.

Sport powróci jednak już w sobotę. W tym dniu odbędzie się bieg uliczny „Przybij Piątkę w Kleosinie”. Co ciekawe, weźmie w nim udział także gwiazda sceny muzycznej – MEZO, który po biegu pojawi się na scenie, aby wystąpić z koncertem na zakończenie obchodów święta gminy.

– Jak zatem widzimy, program jest bardzo zróżnicowany i każdy powinien znaleźć w nim coś dla siebie. Gorąco zachęcamy zatem do udziału w tegorocznych Dniach Ziemi Juchnowieckiej. Na miejscu przez kilka dni obecni będą przedstawiciele naszej firmy, którzy będą prezentować nasze sztandarowe produkty – kotły na paliwa stałe – przy tej okazji będzie zatem można zasięgnąć informacji i uzyskać poradę na temat instalacji grzewczych – dodaje na koniec przedstawiciel TIS Group.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dni Ziemi Juchnowieckiej ze wsparciem TIS Group BIZNES, Gospodarka - Już w najbliższą sobotę ruszają Dni Ziemi Juchnowieckiej. Przez kolejnych 8 dni na uczestników obchodów czekać będzie szereg różnorodnych atrakcji.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Transport