BIZNES Gospodarka

Dammar nowym najemcą w Centrum Logistycznym Kraków I

Data publikacji: 2014-09-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dammar nowym najemcą w Centrum Logistycznym Kraków I
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Hurtowy dystrybutor zabawek i artykułów sportowych wynajął 540 mkw. powierzchni magazynowej w Centrum Logistycznym Kraków I.

Dammar nowym najemcą w Centrum Logistycznym Kraków I BIZNES, Gospodarka - Hurtowy dystrybutor zabawek i artykułów sportowych wynajął 540 mkw. powierzchni magazynowej w Centrum Logistycznym Kraków I.

Firma Dammar Sp. z o.o. została nowym klientem Biura Inwestycji Kapitałowych S.A. Wynajęła łącznie 540 mkw. powierzchni magazynowej w Centrum Logistycznym Kraków I. Z tego 500 mkw. zostało przeznaczone na cele magazynowe, a pozostałe 40 mkw. na cele socjalno-biurowe. „Jesteśmy bardzo elastyczni pod względem wielkości wynajmowanej powierzchni. W naszych centrach logistycznych jesteśmy w stanie oferować powierzchnie magazynowe od zaledwie kilkuset do kilku tysięcy metrów kwadratowych. Możemy dopasować obiekt do wymogów niemal każdego inwestora.” – podkreślił Krzysztof Mucha, Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

Firma Dammar od 1990 roku zajmuje się importem i sprzedażą hurtową zabawek i artykułów sportowych. Jest jednym ze znaczących sprzedawców na terenie Małopolski i Podkarpacia. Posiada około 3000 wzorów w ciągłej sprzedaży.

Centrum Logistyczne Kraków I  zlokalizowane jest w przemysłowej dzielnicy Krakowa – na Rybitwach, przy ulicy Albatrosów. Powierzchnia magazynowa oddanego w 2000 roku budynku to 8.000 mkw., a powierzchnia biurowa – 2.000 mkw.

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. zarządza obecnie trzema centrami logistycznymi: CL Kraków I, CL Kraków II i Śląskim Centrum Logistycznym. W ramach tych parków najemcy korzystają z ponad 50 tys. mkw. powierzchni magazynowych. W przygotowaniu jest rozpoczęcie budowy parku CL Kraków III o docelowej powierzchni magazynowej liczącej około 20 tys. mkw.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dammar nowym najemcą w Centrum Logistycznym Kraków I BIZNES, Gospodarka - Hurtowy dystrybutor zabawek i artykułów sportowych wynajął 540 mkw. powierzchni magazynowej w Centrum Logistycznym Kraków I.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Gospodarka