BIZNES Infrastruktura

Central Fund of Immovables sp. z o.o., należąca do GK CFI HOLDING, zakończyła I

Zakończone prace obejmowały przebudowę, adaptację oraz podniesienie standardu części użytkowej obiektu Centrum. CFI podpisał umowę z biurem projektowym ZYXAK Architektura na opracowanie koncepcji i projektu oraz na uzyskanie pozwoleń na rozbudowę obecnej bryły

Data publikacji: 2016-10-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Central Fund of Immovables sp. z o.o., należąca do GK CFI HOLDING, zakończyła I
Kategoria: BIZNES, Infrastruktura

Zakończone prace obejmowały przebudowę, adaptację oraz podniesienie standardu części użytkowej obiektu Centrum. CFI podpisał umowę z biurem projektowym ZYXAK Architektura na opracowanie koncepcji i projektu oraz na uzyskanie pozwoleń na rozbudowę obecnej bryły obiektu.

Central Fund of Immovables sp. z o.o., należąca do GK CFI HOLDING, zakończyła I BIZNES, Infrastruktura - Zakończone prace obejmowały przebudowę, adaptację oraz podniesienie standardu części użytkowej obiektu Centrum. CFI podpisał umowę z biurem projektowym ZYXAK Architektura na opracowanie koncepcji i projektu oraz na uzyskanie pozwoleń na rozbudowę obecnej bryły obiektu.

Zakończone prace obejmowały przebudowę, adaptację oraz podniesienie standardu części użytkowej obiektu Centrum. Jednocześnie CFI podpisał umowę z biurem projektowym ZYXAK Architektura na opracowanie dokumentacji koncepcyjnej oraz projektowej, a także na uzyskanie pozwoleń na rozbudowę obecnej bryły obiektu, w wyniku czego łączna powierzchnia całkowita Centrum powinna dodatkowo powiększyć się o ponad 13,3 tys. m2.

„Inwestycja ta miała na celu zwiększenie atrakcyjności Centrum Szkoleniowego Falenty na tle konkurencji, dzięki czemu – w naszej ocenie – powinny ulec zwiększeniu przychody z prowadzonej w tym obiekcie przez CFI działalności konferencyjno-hotelowej. Zgodnie z treścią umowy podpisanej z ZYXAK Architektura, nowa część Centrum ma być zaprojektowana w standardzie trzygwiazdkowym.” – powiedziała Michał Kawczyński, wiceprezes zarządu CFI Holding S.A.

Ukończony właśnie I etap inwestycji obejmował przebudowę, adaptację oraz podniesienie standardu części użytkowej Centrum, a zwłaszcza: 15 sal konferencyjnych; recepcji, powierzchni ogólnodostępnych i komunikacyjnych wraz z foyer; restauracji oraz sali śniadaniowej; powierzchni rekreacyjno-wypoczynkowej, krytego basenu o długości 20 m, saun oraz jacuzzi.

Z kolei w wyniku przeprowadzenia prac zawartych w umowie ze spółką ZYXAK Architektura powstaną: parking podziemny na 65 miejsc parkingowych; nowe sale konferencyjne wraz z foyer o powierzchni około 4.085 m2 (w tym kolejnych 16 mobilnych sal konferencyjnych); 172 dwuosobowe pokoje hotelowe.

Centrum Szkoleniowe Falenty k. Warszawy to profesjonalny ośrodek specjalizujący się w organizacji szkoleń, konferencji, warsztatów, imprez integracyjnych i pikników firmowych.

CFI HOLDING SA od 2014 r. skutecznie zarządza stworzoną GK, koncentrując się na optymalizacji zarządczej oraz realizowaniu szeregu zadań i przedsięwzięć inwestycyjnych, co potwierdzają poprawiające się z roku na rok wyniki finansowe Grupy. Grupa Kapitałowa CFI HOLDING działa w segmencie nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych oraz hotelarskich bezpośrednio zarządzanych przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o., Towarzystwo Budownictwa Społecznego Nasze Kąty Sp. z o.o. oraz CFI Hotels Group będącej operatorem 12 hoteli oraz obiektów konferencyjno-szkoleniowych. Ponadto, CFI HOLDING SA oferuje kompleksową realizację obiektów budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i użyteczności publicznej. Wykonuje także różnorodne modernizacje oraz remonty obiektów budowlanych i renowacje obiektów zabytkowych.

Central Fund of Immovables sp. z o.o. prowadzi działalność developersko-inwestycyjną od 2001 r. Obecnie dysponuje kilkudziesięcioma nieruchomościami komercyjnymi usytuowanymi w województwie łódzkim, śląskim, mazowieckim, pomorskim, dolnośląskim i lubuskim. Posiadane obiekty to: typowe budynki biurowe, kamienice handlowo-użytkowe, lokalne centra handlowo-usługowe oraz budynki pofabryczne zaadoptowane na funkcjonalne powierzchnie biurowe, również typu open space. Podstawowa działalność spółki opiera się na kompleksowej obsłudze klientów, począwszy od wyboru dowolnej i dogodnej lokalizacji posiadanej nieruchomości poprzez jej całkowite bądź częściowe dostosowanie do indywidualnych wymogów, standardów oraz oczekiwań naszych najemców.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Central Fund of Immovables sp. z o.o., należąca do GK CFI HOLDING, zakończyła I BIZNES, Infrastruktura - Zakończone prace obejmowały przebudowę, adaptację oraz podniesienie standardu części użytkowej obiektu Centrum. CFI podpisał umowę z biurem projektowym ZYXAK Architektura na opracowanie koncepcji i projektu oraz na uzyskanie pozwoleń na rozbudowę obecnej bryły obiektu.
Hashtagi: #BIZNES #Infrastruktura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy