BIZNES Gospodarka

Avenida Poznań z nowościami w ofercie gastronomicznej

Avenida Poznań nieustannie poszerza ofertę – do grona najemców gastronomicznych dołączyła azjatycka restauracja Express

Data publikacji: 2018-12-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Avenida Poznań z nowościami w ofercie gastronomicznej
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Avenida Poznań nieustannie poszerza ofertę – do grona najemców gastronomicznych dołączyła azjatycka restauracja Express Oriental.

Avenida Poznań z nowościami w ofercie gastronomicznej BIZNES, Gospodarka - Avenida Poznań nieustannie poszerza ofertę – do grona najemców gastronomicznych dołączyła azjatycka restauracja Express Oriental.

Avenida Poznań nieustannie poszerza ofertę – do grona najemców gastronomicznych dołączyła azjatycka restauracja Express Oriental. W lokalu o powierzchni niemal 300 mkw. goście mogą spróbować potraw o nietypowym połączeniu smaków, np. kurczaka z liśćmi limety w aromatycznym mleku kokosowym czy kurczaka kong bao z orzechami nerkowca. W poznańskim Centrum została również rozbudowana i przearanżowana znana klientom restauracja McDonald’s.

Z myślą o naszych klientach i podróżnych wzmacniamy ofertę naszego Centrum.W gronie nowych najemców powitaliśmy restaurację Express Oriental, w której goście mogą poznać smaki Azji. Powiększona została również restauracja McDonald’s – jej powierzchnia wzrosła o 100 mkw. Dzięki temu do dyspozycji gości oddano 60 dodatkowych miejsc siedzących – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań. 

Express Oriental to restauracja stworzona z miłości do smaków Azji. Marka czerpie inspiracje z kuchni orientalnej. Stąd też w menu znajdują się propozycje kulinarnez Japonii, Tajlandii i Chin. Aby podkreślić klimat Dalekiego Wschodu, wystrój nowej restauracji nawiązuje do motywów Azji, a dania w niej serwowane są w żeliwnych wokach. Express Oriental swoim gościom proponuje posiłki w wygodnym systemie jedzenia na wagę. Oprócz tradycyjnych dań mięsnych z kurczakiem, wieprzowiną lub wołowiną, restauracja posiada szeroki wybór sałatek, surówek, owoców morza, sushi i ryb.  

Azjatycka kuchnia to nie jedyna zmiana na gastronomicznej mapie Avenidy. W poznańskim Centrum została również poszerzona i przearanżowana restauracja popularnej amerykańskiej sieci fast food.

Sieć McDonald’s w Poznaniu liczy 21 restauracji. Wśród nich lokal w Centrum Handlowym Avenida należy do najczęściej odwiedzanych. Traktując go jako wizytówkę naszej sieci i w trosce o komfort gości zdecydowaliśmy się na jego rozbudowę i zmiany wystroju – mówi Anna Wolniewicz, Kierownik Restauracji McDonald's w Avenidzie Poznań.

Po restrukturyzacji McDonald’s w Avenidzie zyskał 60 dodatkowych miejsc siedzących oraz 5 kiosków do samodzielnego składania zamówień. Zmienił się również wystrój restauracji – w jej wnętrzu zobaczymy grafiki z motywami dużych liter i wygodne meble w odcieniach żółci, czerni i bieli współgrające z kolorami naturalnego drewna.

Avenida Poznań na powierzchni 60 tysięcy mkw. oferuje gościom 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Centrum jest bezpośrednio połączene z dworcem kolejowym i autobusowym.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Avenida Poznań z nowościami w ofercie gastronomicznej BIZNES, Gospodarka - Avenida Poznań nieustannie poszerza ofertę – do grona najemców gastronomicznych dołączyła azjatycka restauracja Express Oriental.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy