BIZNES Przemysł

APS SA prezentuje się na niemieckim rynku

Data publikacji: 2014-04-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: APS SA prezentuje się na niemieckim rynku
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Innowacyjną ofertę usług z dziedziny automatyki i elektryki dla przemysłu prezentuje białostocka spółka Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. podczas targów HANNOVER MESSE 2014 w Niemczech.

APS SA prezentuje się na niemieckim rynku Przemysł, BIZNES - Innowacyjną ofertę usług z dziedziny automatyki i elektryki dla przemysłu prezentuje białostocka spółka Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. podczas targów HANNOVER MESSE 2014 w Niemczech.

Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle – HANNOVER MESSE 2014 to jedne z największych targów na świecie, koncentrujące się na obszarach kluczowych dla produkcji przemysłowej, przede wszystkim na technologiach oraz przełomowych innowacjach sprzyjających poprawie efektywności gospodarczej. Tegoroczna edycja poświęcona jest technologii fabryki przyszłości, wspieranej przez odpowiednie oprogramowania i opartej na nowych metodach produkcji oraz innowacjach w automatyzacji procesów, robotyce, montażu i obsłudze.

APS SA uczestniczy w targach po raz pierwszy.

– Prezentujemy naszą bogatą ofertę ze szczególnym naciskiem na usługi projektowe, programistyczne i rozdzielnie elektryczne – mówi Jerzy Busłowski, wiceprezes APS SA. – Poszerzanie kontaktów zagranicznych i nawiązywanie nowych, umożliwiających pozyskiwanie atrakcyjnych zleceń i inwestycji zarówno w kraju jak i poza granicami – to główny powód udziału w tej imprezie.

 

Spółka liczy również na pozyskanie partnerów z branży energetycznej oraz  energii odnawialnej, dla których usługi APS SA stanowić będą uzupełnienie oferty.

– Poszukujemy firm zainteresowanych współpracą z automatyzacji procesów przemysłowych i współpracą w produkcji szaf i rozdzielni elektrycznych zarówno na terenie Polski, jak i UE – dodaje Jerzy Busłowski. – Udział  w takich targach to znakomita okazja, by zaprezentować potencjał naszej firmy na rynku zagranicznym.

APS SA uczestniczy w targach  w ramach projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej”, realizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Projekt adresowany jest do przedsiębiorstw z sektora maszynowego, metalowego, energetycznego technologii IT dla produkcji przemysłowej, działających na terenie pięciu województw Polski Wschodniej, tj. lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Targi odbywają się w dniach 7 – 11 kwietnia 2014 r. Corocznie w Hannoverze swój potencjał prezentuje ponad 6500 wystawców z ok. 60 krajów. Liczba odwiedzających to ok. 250 000. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
APS SA prezentuje się na niemieckim rynku Przemysł, BIZNES - Innowacyjną ofertę usług z dziedziny automatyki i elektryki dla przemysłu prezentuje białostocka spółka Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. podczas targów HANNOVER MESSE 2014 w Niemczech.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES