BIZNES Gospodarka

Andropol prezentuje się w regionach turystycznych

Data publikacji: 2014-04-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Andropol prezentuje się w regionach turystycznych
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Spółka Andropol SA szuka odbiorców na różnych rynkach. Obecnie prezentuje swoją ofertę na regionalnych targach Gastro-Hotel 2014 w Kołobrzegu.

Andropol prezentuje się w regionach turystycznych BIZNES, Gospodarka - Spółka Andropol SA szuka odbiorców na różnych rynkach. Obecnie prezentuje swoją ofertę na regionalnych targach Gastro-Hotel 2014 w Kołobrzegu.

Gastro-Hotel to cykliczna impreza wystawienniczo-szkoleniowa, która odbywa się każdego roku w atrakcyjnych turystycznie miastach polski.  W tym roku – prócz Kołobrzegu – gościła będzie także w Chorzowie (edycja czerwcowa).

Targi są okazją do prezentacji nowości z branży gastronomiczno-hotelarskiej, to też kompendium wiedzy o trendach w wyposażaniu hoteli i restauracji w: tekstylia, środki czystości, artykuły spożywcze, półprodukty oraz nowinki techniczne i oprogramowanie. Niewątpliwym plusem imprezy jest atrakcyjny program – pokazy sztuki kulinarnej, degustacje i liczne konkursy. A wszystko to w wykonaniu mistrzów kucharskiego fachu.

– Pomorze, jako region turystyczny z rozbudowaną bazą hotelową i gastronomiczną, to dla nas ważny rynek zbytu – mówi Grzegorz Łukawski, prezes Andropolu. – Te targi są doskonałą okazją by w jednym miejscu i czasie zaprezentować swoją nową ofertę, dowiedzieć się, co proponuje konkurencja czy poznać opinię na temat swoich produktów. Ale liczymy też na nawiązanie bezpośrednich kontaktów z lokalnymi hotelami i pensjonatami, które odwiedzi nasz przedstawiciel handlowy.

Andropol tradycyjnie pokazuje w Kołobrzegu swoją kompleksową ofertę tkanin i konfekcji dla segmentu HoReCa – pościele, obrusy, wysokiej jakości wyroby frotte oraz nowość- kołdry i poduszki z antyalergicznym wypełnieniem. 

 

Andropol SA jest znanym nie tylko na krajowym rynku producentem artykułów tekstylnych kierowanych do hoteli i restauracji, czyli segmentu HoReCa. Spółka  proponuje konfekcję pościelową o różnorodnych rozmiarach, sposobach szycia i zapięcia, bawełnianą i bawełniano-poliestrową, atrakcyjną wzorniczo i asortymentowo. Z fabryk Andropolu w Białymstoku i Andrychowie wychodzi również konfekcja stołowa w szerokiej gamie kolorystycznej oraz odpasowane serwetki  bankietowe. Nakrycia stołowe Andropolu zdobią luksusowe restauracje, hotele, sale konferencyjne oraz świąteczne stoły. 

Targi w Kołobrzegu trwają od 2 do 4 kwietnia. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Andropol prezentuje się w regionach turystycznych BIZNES, Gospodarka - Spółka Andropol SA szuka odbiorców na różnych rynkach. Obecnie prezentuje swoją ofertę na regionalnych targach Gastro-Hotel 2014 w Kołobrzegu.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Transport