BIZNES Gospodarka

3-4 października Mazovia Circular Congress

W dniach 3-4 października 2018 r. w Płocku odbędzie się Mazovia Circular Congress. Podczas tego wydarzenia światowi i polscy specjaliści wyjaśnią, jakie wyzwania stawia globalna gospodarka przed polskimi firmami i

Data publikacji: 2018-10-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 3-4 października Mazovia Circular Congress
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

W dniach 3-4 października 2018 r. w Płocku odbędzie się Mazovia Circular Congress. Podczas tego wydarzenia światowi i polscy specjaliści wyjaśnią, jakie wyzwania stawia globalna gospodarka przed polskimi firmami i samorządami.

3-4 października Mazovia Circular Congress BIZNES, Gospodarka - W dniach 3-4 października 2018 r. w Płocku odbędzie się Mazovia Circular Congress. Podczas tego wydarzenia światowi i polscy specjaliści wyjaśnią, jakie wyzwania stawia globalna gospodarka przed polskimi firmami i samorządami.

Światowe trendy – obrót zamknięty, odpowiedzialny biznes, recykling

W dniach 3-4 października 2018 r. w Płocku odbędzie się Mazovia Circular Congress. Podczas tego wydarzenia światowi i polscy specjaliści wyjaśnią, jakie wyzwania stawia globalna gospodarka przed polskimi firmami i samorządami. Kongres będzie znakomitą okazją do pozyskania wiedzy na temat jednego z najważniejszych światowych trendów gospodarczych, jakim jest Circular Economy (gospodarka obiegu zamkniętego). Nie zabraknie praktycznych informacji, jak się stać się aktywnym uczestnikiem tych globalnych zmian, jakie korzyści się z tym wiążą oraz skąd pozyskiwać środki na wdrożenie nowych rozwiązań biznesowych. Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Mazowieckiego wraz z partnerami. Patronat nad Kongresem objął Prezydenta Miasta Płock, a także Ambasada Norwegii w Polsce.

Celem Kongresu jest przybliżenie wyzwań jakie globalna gospodarka – poprzez nowe technologie, konsumpcjonizm, zmiany klimatu, zmiany społeczne i dynamiczny rozwój miast, stawia przed podmiotami, wymuszając przemiany w ich tradycyjnych modelach biznesowych. Istotne jest więc wsparcie instytucji i firm oraz edukacja poświęcona budowie wspólnej wizji gospodarki obiegu zamkniętego. Zakres tematyczny Kongresu obejmuje trzy obszary: Circular City, Circular Food oraz Circular Manufacturing, którym poświęcone będą prezentacje, debaty z udziałem ekspertów z Anglii, Danii, Szwecji, Hiszpanii, Francji, Rumunii, Norwegii i Polski. Podczas Mazovia Circular Congress zaprezentowane zostaną dobre praktyki i niezwykłe rozwiązania miast, firm i instytucji otoczenia biznesu z całego świata oraz korzyści płynące z transformacji gospodarek w kierunku CE.

Wydarzenie skierowane jest do zainteresowanych tematyką gospodarki o obiegu zamkniętym, w szczególności branży spożywczej, wytwórczej, tekstylnej, opakowaniowej, chemicznej, ale także samorządów, firm komunalnych oraz dostawców tych usług.

Mazovia Circular Congress odbędzie się w dniach 3-4 października br. w NoveKino Przedwiośnie w Płocku. Każdego dnia o godz. 8.00 zorganizowano bezpłatny transport spod Pałacu Kultury i Nauki.

Organizatorami Kongresu są: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Agencja Rozwoju Mazowsza SA oraz Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny.

Pełen program wydarzenia dostępny na stronie: www.circular-congress.com.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
3-4 października Mazovia Circular Congress BIZNES, Gospodarka - W dniach 3-4 października 2018 r. w Płocku odbędzie się Mazovia Circular Congress. Podczas tego wydarzenia światowi i polscy specjaliści wyjaśnią, jakie wyzwania stawia globalna gospodarka przed polskimi firmami i samorządami.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy